Doors

Doors

Sprawdź, czy uda Ci się znaleźć wyjście i otworzyć drzwi

Doors to darmowa gra na Windows Phone, która sprawdza Twoje logiczne myślenie oraz spostrzegawczość. W grze znajdziesz serię logicznych łamigłówek, które musisz rozwiązać, aby przejść na kolejny poziom. Zobacz pełny opis

Zalety

  • 40 poziomów
  • Wciągająca

Wady

  • Mało oryginalny koncept

Dobry
7

Doors to darmowa gra na Windows Phone, która sprawdza Twoje logiczne myślenie oraz spostrzegawczość. W grze znajdziesz serię logicznych łamigłówek, które musisz rozwiązać, aby przejść na kolejny poziom.

Otworzysz te drzwi, czy nie?

Doors stawia przed graczem jeden cel – otworzyć drzwi. Tylko, że wrót do następnego poziomu znajdziesz w tej grze aż 40. Co oznacza kilkadziesiąt łamigłówek do rozwiązania. Oczywiście, wszystkie one dotyczą sposobów na otwieranie konkretnych drzwi. Przed Tobą więc rozwiązywanie puzzli, odszukiwanie potrzebnych przedmiotów, a nawet odpowiednie potrząsanie telefonem. Pierwsze poziomy w Doors są proste, ale wraz z kolejnymi drzwiami gra staje się coraz trudniejsza.

Przekręć klamkę

Doors ma bardzo proste sterowanie, które nie przysporzy Ci żadnego problemu. Generalnie gra opiera się na przesuwaniu, wyszukiwaniu i przykładaniu elementów, oczywiście za pomocą dotyku.

Malowane wrota

Grafika w Doors raczej Cię nie zachwyci, ale w tego typu grach wodotryski są tylko zbędnym upiększaczem. Najważniejsze jest to, że elementy grafiki są szczegółowe i dopracowane, dzięki czemu raczej nie trzeba się zastanawiać, co właściwie autor miał na myśli.

Masz już przygotowany klucz?

Doors to jednak z tych gier, które potrafią wciągnąć. Nie ze względu na akcję, czy fabułę, ale ze względu na stawiane przed graczem zadania do wykonania. Gra jednak nie odróżnia się od jej podobnych tytułów i powiela sprawdzony schemat.